Blaha konečne pochválil Matoviča

Autor: Ľudmila Križanovská | 2.3.2021 o 23:28 | (upravené 3.3.2021 o 17:25) Karma článku: 11,07 | Prečítané:  6635x

Stalo sa nečakané. Premiér Igor Matovič sa po roku dočkal verejnej pochvaly od kráľa hoaxov a alternatívnej pravdy. To, že nechal na Slovensko doviezť ruskú vakcínu Sputnik, je podľa poslanca Blahu dobrou správou. 

A vraj je to tiež víťazstvom pre Ruskú federáciu  a súčasne porážkou pre imperialistického" Korčoka. Bude ale takáto vakcína aj víťazstvom pre samotné Slovensko? Myslím, že odpoveď na túto otázku nepozná v tejto chvíli nikto. V prípade, ak je naozaj bezpečná, môže Slovákom veľmi pomôcť. Veď vakcín máme stále nedostatok. Ale čo ak sa potvrdia obavy  jej oponentov a život našich pacientov bude po jej aplikácii ohrozený? Štát sa, bohužiaľ, alibisticky zbavil zodpovednosti a hodil ju na lekárov.  Ak sa niekomu po vakcinácii niečo stane, trestnoprávnu zodpovednosť budú niesť práve oni.  

Poslanec Blaha ďalej na sociálnej sieti píše: „len si predstavte, ako sa teraz tvária všetci tí Korčokovia, Valáškovia a Šeligy. Prosím, pošlite mi niekto ich fotku z dnešného dňa- vždy, keď bude najťažšie, pozriem sa na ňu a urobím si radosť". Vám teda stačí málo k radosti, pán poslanec. Ďalej spomínate, že Vás vraj mrzí len jedno: „najbližšie týždne budú liberálne médiá vypisovať, aký je Matovič ruský agent a úplne sa zabudne, že ja som bol za ruského agenta ešte v čase, keď to nebolo v móde". Nuž, liberálne média dokážu byť zradné... A závisť je zlá vlastnosť, milý Ľuboš. Zbytočne nás totiž oberá o radosť zo života. 

Neviem, či sa vzťahy medzi premiérom Matovičom a opozičným poslancom Blahom zlepšili až natoľko, že obaja aktéri sú ochotní zabudnúť na mydlenie barana a bielu kobylu". Každopádne, Sputnik ich oboch spojil a posunul tak ich vzájomný vzťah na iný level. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?